Brno 2007

V pátek 25. května začal parný víkend vyplněný mimo jiné hromadným pádlováním od bóje k bóji (to, že každý měl jiné bójky, to je věc druhá). My do Brna vyrazily na několik skupin, přičemž ta nejrychlejší řidička vezla kapitánku s pravou nohou na podlaze vstříc poradě. I pár našich kolegů z mixu už bylo na místě, leč k našemu zármutku prospali příležitost a nepřivezli půlmetrové sosáčky, které nám v Račicích slíbili. Ještě, že zbytek Tragédek vyrážel až v devět, takže měly možnost spáchat dopravní přestupek, aby chybu chlapců napravily. Na tomto místě je také nutné říci, že ubytování ve stanech bylo výborně tragické, neboť nás tak půlka spala v mraveništi.

Poslední z posledních, které dorážely až ráno, neměly lepší nápad než neodbočit z dálnice, vjet do zacpaného Brna a nevědět jak zpátky. Alespoň to v 9h tvrdila Janicca někomu do ucha. Asi tak o tři právě vstanuvší dračice se pokoušel infarkt až do doby, než zjistily, že Sharka s Janiccou a ostatními sedí v loděnici na startu a čekají na zbytek.

Ranní čekání na naši první dvousetmetrovou rozjížďku protáhla závada na startovacím zařízení, nicméně ve stínu u limonády nám to vadilo o něco méně než nejlepším drakům, kteří ve startovních blocích strávili dobrou půlhodinku. Ale dostalo se na nás. Narozdíl od Račic jsme si daly i mezijízdu. Velké finále po dalším dlouhém čekání a přeměřování tratí se nám pak už vůbec nepovedlo a skončily jsme nejen za W.I.L.D. a Přerovandama, ale také za stále se zlepšujícími "dračími křídly" z Kojetína. Mezi muži trať nejvíce sedla Moravian Dragons, kteří pokořili jak úřadujícího mistra z Nymburka, tak vítěze prvního klání z Račic Pražský výběr. Po firemním poháru jsme si jako Traburk spravili chuť vítězstvím v mixu.

Závod na 2 km byl, stejně jako neregulérní rozjížďky na 200m, plný vášní. Podařilo se nám zapojit celé naše, zde prořídlé, řady a háčkovi pak je dokonale uhnat. Výkon stačil sice jen na třetí místo, ale dobrý pocit z jízdy je pro nás dostačující. Mezi vyrovnanými muži se strhl lítý dračí boj, nicméně s poměrně zdrcujícím rozsudkem. Vyhrál Přerov před Nymburkem a Pražským výběrem. (To, že výsledková listina nakonec ukázala něco jiného, nepovažujeme za relevantní).

Místo podvečerní diskoparty jsme hromadně vysosali, co se dalo... včetně pár vyhraných fernetů a vyrazili na pouť. Ještě, že jsme ty sosáčky měli, neboť bez nich bychom se taky mohli v davu ztratit a to by nám taťkové Hatlové a Williové nemohli odpustit [Poznámka Mat: "taťkové" i "kamarádky" Tragédky dopustili, abychom se čtyři ztratily! I se sosáčkama. Lítaly jsme po pouti, proplétaly se mezi davama, hledaly a hulákaly a mezitím se nám skupina přesunula zpět na loděnici. Tomu říkám spolupráce ;o). Příště vezmem na procházku provázek jako v jesličkách a běda tomu, kdo se pustí ;o))]. Navrátili jsme se akorát na úžasňáckej italskej ohňostroj Neapolská vášeň. Mezitím dorazila z Prahy svědomitá Renča, která se ráno na svatbě ošklivě pomlátila (to vinou alkoholu - kdyby pila, nic by se nestalo!). Kvůli ohňostroji byla zavřená příjezdová cesta k přehradě, a tak odkulhala 3 kiláky s naraženou nohou a po ohňostroji, kolem půlnoci, 3 kiláky zase zpátky pro auto, aby jí ho do rána neodtáhli. Klobouk dolů za ten výkon ;o) A tanečky mohly pokračovat!

Nedělní ráno je již tradičně vyhrazené pětistovce. Tentokrát bylo dost posádek na rozjížďky, takže jsme si daly všechny 3. Třeba se i naučíme, jak je jezdit:-) Finále bylo jednoznačnou záležitostí W.I.L.D.-ek a pak Přerovaček. Na naše třetí místo se v závěru snažil dotáhnout Kojetín, ale o pár desetin jsme je odrazily. Mezi chlapy si pro hattrick sáhli Přerovští. Na Nymburk zbylo opět stříbro a bronz pro Pražský výběr. V mixu si pro odměnu dojel dosud nechybující Traburk před Kojetínem a Pražským výběrem W.I.L.D.

Nezbývá než poděkovat za dobře objednaný počasí, pěkný doprovodný program, Terce za bezvadně připravený cd hitů do tranďáku a doufat, že nadcházející závody v Praze budou pro nás zas o něco úspěšnější.

Shrnutí:

Premier women 200m: 4. místo

Premier women 500 a 2000 metrů: 3.místo

Premier mix 200 a 500 metrů: 1.místo

© hakovka

 

Valná hromada 2018

29. 10. 2018 - Zveme všechny členy DBT, z.s. na valnou hromadu, která se bude konat dne  20. 11. 2018 od...

čtěte více »

TDT 2018

22. 09. 2018 - TDT18 úspěšně za námi! Všem děkujeme za účast! Bylo to skvělé! Small Boat OPEN...

čtěte více »

MČR Račice 2018

10. 09. 2018 - Víkend v Račicích je za námi a troufám si říct, že úspěšně. Závody začaly už...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?