Brno 2008

 

2.díl ČP v Brně 31.5.-1.6.2008
Aneb s měřínskými řízky  za dalším vítězstvím!

U brněnské přehrady se naše tragická posádka sešla již v páteční podvečer, překvapivě v plném počtu. Po marném hledání fleku bez mravenců a náročné výstavbě stanů jsme se odebraly směrem k pivnímu stánku, kde se odehrála válečná porada před dalším závodním víkendem. Do spacáků jsme se odebraly téměř se slepicemi, abychom byly druhý den maximálně v "oukeji".

Do sobotního rána jsme se vylouply ještě před plánovaným budíčkem, neboť jsme nemohly v důsledku závodní horečky dospat. Tato brzká hlasitá konverzace 22 členek tyrkysového kurníku nebudila sympatie mnohých členů dalších posádek (nebylo se jim proč divit). Po důkladné ranní potřebě jsme krásně vyprázdněné (jak kdoL) a svěží odcupitaly k nedaleké "Sirce", kde mělo v 9 hodin vše vypuknout.

Stanoviště jsme zvolily pod "grandiózním" jehličnanem, od kterého byl parádní výhled na trať a urostlé, obnažené svršky okolí. Jakmile jsme započaly naší hromadnou rozcvičku, získaly jsme si zcela neplánovaně sympatie moderátora akce, který dění celých závodů komentoval. Toho jsme v průběhu dne značně využívaly například tím, že jsme si nechaly hrát písničky na přání i třikrát až čtyřikrát za hodinuJ.

Na první trati jsme se přes rozjížďky probojovaly do finále, kde nám rudé dračice Wild of Prague opět vyprášily kožichy a na 200 metrech nás poslaly na stříbrnou pozici (taky dobře).

Po nekonečném souboji neuvěřitelného počtu firemních posádek, pro který i výraz "never ending story" byl prostě málo, dočkaly jsme se konečně startu dvoukiláku! I po lehce prokaučovaném letmém startu [LEHCE? - nejen zaujatý trenér to viděl těžce... Uznávám, musely jsme jim dát šanci... pozn. hakovka] jsme na sebe nenechaly dlouho sahat a s krví ve tváři a plícemi v klíně jsme si dojely pro zlato (to byly kule!).

Zatímco se všechny posádky po absolvování této distance doslova zdejchly do sprchy osvěžit své opruzeniny v oblasti sedací, my jsme si vychutnaly předání poháru a štangle uheráku (i za ostatní posádky) a na chvíli si hópsly na bednu výtězů. Poté jsme Hujer - metaleskum bleskum vyhledaly nejlepší místo k pozorování oslňujícího ohňostroje v belgickém stylu. Co se dělo dále vědí pověřené osobyJ.

V neděli se startovalo časově stejně jako předešlý den a na 500 metrů jsme se z rozjížďky projely plynule do finále. Na Wildky nám ale již nestačily síly a tak jsme se spokojily s druhým místem.

Po vyhlášení nedělní partie jsme si posbíraly svých 22 švestek a přes zaslouženou zastávku v Mekáči, kde proběhla neuvěřitelná žranice, jsme si to štrádovaly domů do Prahy.

Závěrem děkujeme za celý tým DB Tragédky brněnským drakům a dračicím za úžasné počasí a výtečnou organizaci v průběhu celých závodů.

 
Speciální dík patří také našemu FAN KLUBU: Láznička’s family, Slečnám ze stánku s občerstvením, Partičce pyromanů z ohňostrojového pontonu a také Sympatickému moderátorovi.

Zplodily Sára a Jahoda

(Pokud by se vám zdál tento článek neobjektivní a zmanipulovaný, čekujte webowky ČADL,viz. oblíbené odkazy, autorská práva samozřejmě vyhrazena, a taky brněnské webowky.)

 

Valná hromada 2018

29. 10. 2018 - Zveme všechny členy DBT, z.s. na valnou hromadu, která se bude konat dne  20. 11. 2018 od...

čtěte více »

TDT 2018

22. 09. 2018 - TDT18 úspěšně za námi! Všem děkujeme za účast! Bylo to skvělé! Small Boat OPEN...

čtěte více »

MČR Račice 2018

10. 09. 2018 - Víkend v Račicích je za námi a troufám si říct, že úspěšně. Závody začaly už...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?