MČR Račice 2018

Víkend v Račicích je za námi a troufám si říct, že úspěšně.
Závody začaly už pátečními jízdami na malých lodích na tratích 200m a 2km. Ta hrstka vyvolených, která si vzala volno a účastnila se, si užila déšť, vítr i sluníčko v pár hodinách a ještě naposled potrénovala před velkým finále v SO a NE. DB Tragédky se umístily na 5. a 6. místě. Ty malé lodě budeme muset ještě vypilovat :)

Sobotní program začal sprinterskou částí, kdy byly na pořadu dvoustovky. Přímým postupem z rozjížděk jsme si ušetřily síly na finále a povedlo se nám urvat 3. místo. U mixu s klukama z Nymburka jsme postupovaly stejně, ale ve finiši bylo více síly a vybojovali jsme ZLATO! Odpoledne byly na řadě pětistovky a jelikož pocit zlaté medaile na krku je nepopsatelný, chtěly jsme to zažít znovu a povedlo se! Večer nám na krku cinkaly dvě zlata a jeden bronz.

 

Vytrvalecké závody byly zařazeny na neděli. Pro mnohé velmi zákeřný počin pořadatelů, kdy se po bujaré večerní dragon párty musí brzy vstávat. Ale všichni to zvládli a Tragédky i mix Traburku opět vybojovali cenný kov, tentokrát bronzový.

 

Letošní MČR v Račiccíh je za námi, ale sezona ještě nekončí. V sobotu 22. září nás čekají Tragicky Dlouhé Tratě, které jsou letos součástí Českého poháru a také MČR na dlouhé trati. Více informací na našich webových stránkách, nebo na FB.

 

 

@Topol

 

Komentáře

Přidat komentář

Červeně orámované položky jsou povinné
 
 
Dosud nebyly přidány žádné komentáře

Valná hromada 2018

29. 10. 2018 - Zveme všechny členy DBT, z.s. na valnou hromadu, která se bude konat dne  20. 11. 2018 od...

čtěte více »

TDT 2018

22. 09. 2018 - TDT18 úspěšně za námi! Všem děkujeme za účast! Bylo to skvělé! Small Boat OPEN...

čtěte více »

MČR Račice 2018

10. 09. 2018 - Víkend v Račicích je za námi a troufám si říct, že úspěšně. Závody začaly už...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?