Mistrovství Moravy v ONV 2012

Zdá se, že letošní léto jsme příliš nezahálely, jelikož se nám podařilo překonat „prokletí Třeboňské čtyřky“ a z Mistrovství Moravy v Ostrožské Nové Vsi, kde se závodilo, již tradičně na Kunovické tabuli, jsme si kromě dvou čtvrtých míst na tratích 500m a 2000m také přivezly historické první místo na 200m a tímto výsledkem jsme se zapsaly mezi sprinterky :)

Páteční příjezd do ONV, byl letos opravdu velice zajímavý, jelikož ONV a její nejbližší okolí bylo značně rozkopáno, takže pokud jste se chtěli dostat na závodiště, museli jste projet minimálně dvěma zákazy vjezdu…jelikož osazenstvo našeho automobilu zvolilo, dle rad jistých odborníků, nejlepší cestu, tak jsme těch zákazů projeli šest a konec cesty jsme ještě dojeli po cyklostezce…každopádně dojeli jsme šťastně a bez ztrát bodů, či peněz.

Sobota nám, snad již tradičně, jako každý rok propršela a teplo vypadá také jinak, ale očividně jsme se i přes nepřízeň počasí dokázaly pořádně namotivovat a z prvního závodu jsme si přivezly zlato!! Po delší pauze, kdy odpolední závod na 500m se jel až kolem šesté hodiny, jsme se přes vidinu dalšího triumfu spíše přemotivovaly, a když bylo řečeno, že 500m pojedeme stejně jako 200m,tak jsme cíl sice splnily, ale síly nám ke konci nestačily a o pár setinek jsme si musely vystačit se čtvrtým místem. To nám však náladu příliš nezkazilo, jelikož, jak se říká…zlato je zlato :)

Bujarý večer, kdy se zapíjelo, jak již zmiňované zlato, tak plno svátků a narozenin, se velice povedl. Dostaly jsme krásný pohár a krabici pomerančového džusu (zřejmě abychom dodržovaly pitný režim) a k tanci a poslechu nám na střídačku hrály kapely Wetesh a Tabák.

V neděli ráno nás namísto deště přivítalo slunné počasí a nálada byla o poznání lepší. Do závodu na 2000m jsme se vrhly z vervou a opravdu jsme chtěly, ale bohužel to nestačilo a  naše víkendové závodění v ONV jsme zakončily druhým čtvrtým místem.

Za měsíc nás čeká Mistrovství republiky v Račicích a doufám, že se nám konečně podaří protrhnout tu smůlu na čtvrtá místa a odvezeme si alespoň nějaké medailové umístění!!!

 

©Šárka

Komentáře

Přidat komentář

Červeně orámované položky jsou povinné
 
 
Dosud nebyly přidány žádné komentáře

Valná hromada 2017

13. 11. 2017 -   Pozvánka na valnou hromadu DBT z.s., která se koná úterý 5.12.2017 v 19:30 v...

čtěte více »

....................

23. 09. 2017 - Říjen je pro Tragédky měsícem odpočinku, máte-li zájem, zahajte s námi zimní přípravu...

čtěte více »

MČR a blížící se TDT

17. 09. 2017 - Přijďte s námi oslavit konec úspěšné sezony v sobotu 23.9.2017 na Tragicky dlouhé...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?