Nymburk 2007

 Nikdo se k tomu nemá, tak jen v krátkosti...
Závod se jel v sobotu a protože je to z Prahy "kousek", některé jsme se rozhodly, že vyrazíme až ráno v den závodu. Mně se to vymstilo, protože mi nějací nenechavci chtěli vykrást auto, tak mi před domem rozbili okno u spolujezdce a prohrabali co se dalo (nic nenašli, takže jim tímto děkuji za zbytečné problémy a zdržení)... Naštěstí mám prima sousedy, kteří mne upozornili dřív, než bych v klídku přišla k autu, abych vyrazila, nabrala Renču a Evu a tradá na Nymburk. Takže jsem stihla ještě domluvit holkám dopravu s Vílou Mílou a čekala na policii ČR. Protože  byly další případy, došlo na mne až asi v pùl 9, než se sepsal protokol, než jsem vyměnila auto...atd, no prostě jsem nechtěně nechala holky "ve štychu" a přijela asi 20 minut po první rozjížďce. I v 19 ale holky rozjížďku vyhrály a šlo se rovnou do finále.
Novinkou tohoto závodu byl levý háček (kapitánka byla už od začátku sezony z Nymburka omluvena, tak za sebe nominovala Sašetku) Sára to zvládla na 1 s hvězdičkou, nasadila super tempa, obzvláště na 2 km, že? ;o)
Podtrženo a sečteno, závody se povedly. Na to, jak vypadalo počasí ráno vše klaplo a chvílemi i svítilo sluníčko, organizace i vše ostaní super, díky!

M.

Výsledky:

200m - 3.místo za Wild A a Wild B

200m mix - 2.místo za Pražským výběrem

2000m - 2.místo za Wild A

2000m mix - 4. místo

Tragédky ve Žlutých lázních

09. 05. 2018 -   21. Pražský festival dračích lodí Přijďte nás podpořit tento víkend do Žlutých...

čtěte více »

Příprava vrcholí - sezóna se blíží

24. 01. 2018 -   Trénujeme... co nám zima dovolí. Každý po svém -         ...

čtěte více »

Valná hromada 2017

13. 11. 2017 -   Pozvánka na valnou hromadu DBT z.s., která se koná úterý 5.12.2017 v 19:30 v...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?