Ohlédnutí za Račicemi 2008

Dodatečný pohled na 1.závod ČP dRačice

Jelikož jsme momentálně plné dojmů a pojmů z 2.pokračování ČP v Brně, tento článek obsahuje pouze mlhavé záblesky naší šedé kůry mozkové :).

Prostředí račického vodního kanálu je velmi příjemné a tak i na drobné organizační problémy můžeme s klidem říci, že úvodní závod ČP se stejně jako v loňské sezóně vyvedl. Proto jsme se také rozhodly, že zčásti odpustíme „startérovi“ na trati 2000m to, že nás málem doslova vyvařil ve vlastní šťávě, protože toho měl v „rukou“ najednou PŘESPŘÍLIŠ, konkrétně megafon a stopky. Chybami se člověk učí a i tento pán má zřejmě své doposud neprokazatelné (a neprokázané) kvality v jeho oboru, když byl přizván také na start „dvoukiláku“ v Brně. Držíme mu palce a do dalších sérií ČP přejeme hodně úspěchů.

Závodní výsledky naší tyrkysové posádky byly mnohými nečekané, vyjely jsme si všechny tři „pohárové“ pozice, našláply na zlatou dráhu „dvoukiláků“ a naší nejšikovnější kormidelnici Kláře jsme zajistily celosezónního „vlka“:)! (viz.fotogalerie-„zlatá prdelka“).

Dragon Party v sobotní podvečer byla velmi rozjařená a na závěr prosluněného víkendu nám prezident České dračí asociace objasnil svou sexuální orientaci písní, která zazněla přinejmenším 200krát.

Spokojené jsme se rozprchly po nedělním poledni do svých domovů.

 

Zpětně za šedou kůru mozkovou a celou posádku „Trágošek“ Sára a Jahoda

 

.

13. 08. 2018 - MČR 2018 Račice Přijďte nás podpořit do Račic 7. - 9. 9. 2018 na Mistrovství České...

čtěte více »

MS 2018 Szeged

18. 07. 2018 - Momentálně se vám nemůžeme věnovat, jelikož si užíváme v plné síle MS 2018 v...

čtěte více »

Žlutky za námi - čeká nás příprava na MS

27. 05. 2018 - Výsledky závodu 21. Pražského festivalu dračích lodí. Děkujeme za podporu všem...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?