Ohlédnutí za Račicemi 2008

Dodatečný pohled na 1.závod ČP dRačice

Jelikož jsme momentálně plné dojmů a pojmů z 2.pokračování ČP v Brně, tento článek obsahuje pouze mlhavé záblesky naší šedé kůry mozkové :).

Prostředí račického vodního kanálu je velmi příjemné a tak i na drobné organizační problémy můžeme s klidem říci, že úvodní závod ČP se stejně jako v loňské sezóně vyvedl. Proto jsme se také rozhodly, že zčásti odpustíme „startérovi“ na trati 2000m to, že nás málem doslova vyvařil ve vlastní šťávě, protože toho měl v „rukou“ najednou PŘESPŘÍLIŠ, konkrétně megafon a stopky. Chybami se člověk učí a i tento pán má zřejmě své doposud neprokazatelné (a neprokázané) kvality v jeho oboru, když byl přizván také na start „dvoukiláku“ v Brně. Držíme mu palce a do dalších sérií ČP přejeme hodně úspěchů.

Závodní výsledky naší tyrkysové posádky byly mnohými nečekané, vyjely jsme si všechny tři „pohárové“ pozice, našláply na zlatou dráhu „dvoukiláků“ a naší nejšikovnější kormidelnici Kláře jsme zajistily celosezónního „vlka“:)! (viz.fotogalerie-„zlatá prdelka“).

Dragon Party v sobotní podvečer byla velmi rozjařená a na závěr prosluněného víkendu nám prezident České dračí asociace objasnil svou sexuální orientaci písní, která zazněla přinejmenším 200krát.

Spokojené jsme se rozprchly po nedělním poledni do svých domovů.

 

Zpětně za šedou kůru mozkovou a celou posádku „Trágošek“ Sára a Jahoda

 

Tragédky ve Žlutých lázních

09. 05. 2018 -   21. Pražský festival dračích lodí Přijďte nás podpořit tento víkend do Žlutých...

čtěte více »

Příprava vrcholí - sezóna se blíží

24. 01. 2018 -   Trénujeme... co nám zima dovolí. Každý po svém -         ...

čtěte více »

Valná hromada 2017

13. 11. 2017 -   Pozvánka na valnou hromadu DBT z.s., která se koná úterý 5.12.2017 v 19:30 v...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?