ONV 2010

 Pro tentokrát jsme jeli soupeřit o medailová umístění na Mistrovství Moravy v Ostrožské Nové Vsi. Již tradičně se spalo ve stanech, a bohužel nám nepřálo počasí jako loni, kdy svítilo sluníčko tak, jak se v měsíci srpnu sluší a patří, a tak nám víkend lehce propršel a profoukal. Avšak to nezměnilo naše ambice, jak na medailová umístění, tak na večerní bujaré oslavy, které se mimochodem nakonec staly osudnými pro náš vyhraný pohár za třetí místo na trati 500m, kterým se, dle zlých pomluv, údajně podařilo zaplatit poslední rundu cuba libre na baru někdy okolo čtvrté hodiny ranní. Naprostý  nesmysl.

Abychom se tedy dostali k jádru věci, a to jsou výsledky. Tentokrát se nám nedařilo úplně nejlépe, což  bylo pravděpodobně zapříčiněno tím, že jsme si užívaly prázdnin, válely se na plážích, nechaly se opalovat od sluníčka a dalšími podobnými zpùsoby se připravovaly na závody. Sešlo se nás 14, dalších 6 slečen jsme si musely vypùjčit, ale i tak se nám zadařilo vybojovat dvě třetí místa, a to na již zmiňované trati 500m a 2000m a čtvrté místo na 200m. O medailová umístění jsme se snažili také společně s muži z Pardubic, kterých přijelo talé pomálu, ale zaslouženě jsme si vybojovali na trati 200m - 6.místo, 500m - 6.místo a 2000m - 5.místo.
K celkové spokojenosti samozřejmì přispìla dobrá nálada zapřičiněná příjemný prostředím, skvělým vínem, chutným jídlem, partou přátel a senzační hudbou, o kterou se postarala skupina TABÁK- revivel.


©Šárka       

Tragédky ve Žlutých lázních

09. 05. 2018 -   21. Pražský festival dračích lodí Přijďte nás podpořit tento víkend do Žlutých...

čtěte více »

Příprava vrcholí - sezóna se blíží

24. 01. 2018 -   Trénujeme... co nám zima dovolí. Každý po svém -         ...

čtěte více »

Valná hromada 2017

13. 11. 2017 -   Pozvánka na valnou hromadu DBT z.s., která se koná úterý 5.12.2017 v 19:30 v...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?