Parking

The parking space around the venue is very limited. Therefore, it is better to use the street Podjezd for parking. Our parking agents will be assisting you with finding a place in the morning. Please listen to their instructions. These parking spots are only 5 minutes away from the venue. You will use an underpass to get to the river and then turn right – you will be able to see our signs and the venue. To get to Podjezd street, you will need to take Strakonická street from Prague city center or cross the river across Barrandovský most. Once you get to Strakonická street, turn right after passing the Robin Oil gas station (picture 1). It´s a large turn (almost 360°), then follow the „Dragon boat race“ signs in Podjezd street.

 

Oblast kolem loděnice je poněkud omezena na parkovacích místech. Svá vozidla můžete parkovat v ulici Podjezd. Naši parkovací agenti budou v dopoledních hodinách pomáhat přijíždějícím vozům s parkováním. Prosím, dbejte jejich pokynů.
Vyhrazená parkovací místa jsou jen 5 minut od závodního místa – stačí projít podchodem a u řeky se dát doprava kolem modrého plotu (cesta vyznačena), odkud již budete moci vidět loděnici a závodní areál.
Musíte přijet po Strakonické ulici od centra Prahy, nebo přijedete přímo z Barrandovského mostu. Po Strakonickéjeďte cca 1500 m, až se budete míjet další most (Branický most) za nímž je čerpací stanice Robin Oil (obrázek 1), a hned za mostem je autobusová zastávka (obrázek 2). Ze strakonické odbočte přímo za autobusovou zastávkou doprava (otočka téměř o 360°) do ulice Podjezd a dále sledujte ukazatele „Závody dračích lodí“ na parkoviště, které se nachází dále v této ulici.

Valná hromada 2018

29. 10. 2018 - Zveme všechny členy DBT, z.s. na valnou hromadu, která se bude konat dne  20. 11. 2018 od...

čtěte více »

TDT 2018

22. 09. 2018 - TDT18 úspěšně za námi! Všem děkujeme za účast! Bylo to skvělé! Small Boat OPEN...

čtěte více »

MČR Račice 2018

10. 09. 2018 - Víkend v Račicích je za námi a troufám si říct, že úspěšně. Závody začaly už...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?