Soustředění 2008

 

Aby nám to jezdilo ještě lépe než na prvních závodech, uspořádali jsme v týdnu od 14.4-20.4 + pondělí 21.4 soustředění. Ve všední dny jsme po půl sedmé naskočili na loď a ujeli více či méně kilometrů a více či méně úseků (obojího bylo spíš více). Následovala posilovna, kde jsme se prali s činkami při sice jednom, ale prodlouženém kole kruhovky. Po tréninku silnější jedinci zaparkovali v baru, slabší vyrazili čapnout autobus, aby se dostali domů před desátou hodinou. O víkendu jsme samozřejmě trénovali dvoufázově. Kromě Kubase na nás bedlivě dohlížel i Willi, který se zhostil i role kameramana a komentátora J.

V sobotu několik Tragédek jako třetí fázi vyrazilo do kina na film Bobule, asi se chtěly inspirovat, čeho si mají zobnout.

V neděli byl mezi vodní tréninky vložen nechvalě proslulý běh do kopce. Aby to nebylo tak fádní, vymyslel si na nás Kubas štafetový závod (vyrobil i téměř profesionální štafetové kolíky). Každá štafetová skupina měla dvě členky, vždy ze stejné pádlovací strany. Slavně zvítězila štafeta Dáša a Šárka T. V souboji stran zvítězila pravá, přece nemohl vyhrát někdo, kdo je levej ;-). Všichni byli po zásluze odměněni.

Také nesmíme zapomenout zmínit, že zvláště víkendová část byla bravurně zajištěna i z potravinového hlediska. Každá Tragédka se vytasila s nějakým kulinářským výtvorem, takže polední pauzy hraničily s obžerstvím.

Když to tak zhodnotíme, soustředění se nám povedlo. Všichni se snažili a dělali, co mohli i když by se určitě našly členky, které by si mohly sáhnout do svědomí. Ale ty si to určitě vynahradí příště, že jo.

Na závěr bych chtěla poděkovat meteorologům, kteří v nás od pondělka do pondělka živily naději, že aspoň jeden den na naše unavená těla vysvitne aspoň jeden sluneční paprsek.

© Krekra

Tragédky ve Žlutých lázních

09. 05. 2018 -   21. Pražský festival dračích lodí Přijďte nás podpořit tento víkend do Žlutých...

čtěte více »

Příprava vrcholí - sezóna se blíží

24. 01. 2018 -   Trénujeme... co nám zima dovolí. Každý po svém -         ...

čtěte více »

Valná hromada 2017

13. 11. 2017 -   Pozvánka na valnou hromadu DBT z.s., která se koná úterý 5.12.2017 v 19:30 v...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?