Soustředění 2008

 

Aby nám to jezdilo ještě lépe než na prvních závodech, uspořádali jsme v týdnu od 14.4-20.4 + pondělí 21.4 soustředění. Ve všední dny jsme po půl sedmé naskočili na loď a ujeli více či méně kilometrů a více či méně úseků (obojího bylo spíš více). Následovala posilovna, kde jsme se prali s činkami při sice jednom, ale prodlouženém kole kruhovky. Po tréninku silnější jedinci zaparkovali v baru, slabší vyrazili čapnout autobus, aby se dostali domů před desátou hodinou. O víkendu jsme samozřejmě trénovali dvoufázově. Kromě Kubase na nás bedlivě dohlížel i Willi, který se zhostil i role kameramana a komentátora J.

V sobotu několik Tragédek jako třetí fázi vyrazilo do kina na film Bobule, asi se chtěly inspirovat, čeho si mají zobnout.

V neděli byl mezi vodní tréninky vložen nechvalě proslulý běh do kopce. Aby to nebylo tak fádní, vymyslel si na nás Kubas štafetový závod (vyrobil i téměř profesionální štafetové kolíky). Každá štafetová skupina měla dvě členky, vždy ze stejné pádlovací strany. Slavně zvítězila štafeta Dáša a Šárka T. V souboji stran zvítězila pravá, přece nemohl vyhrát někdo, kdo je levej ;-). Všichni byli po zásluze odměněni.

Také nesmíme zapomenout zmínit, že zvláště víkendová část byla bravurně zajištěna i z potravinového hlediska. Každá Tragédka se vytasila s nějakým kulinářským výtvorem, takže polední pauzy hraničily s obžerstvím.

Když to tak zhodnotíme, soustředění se nám povedlo. Všichni se snažili a dělali, co mohli i když by se určitě našly členky, které by si mohly sáhnout do svědomí. Ale ty si to určitě vynahradí příště, že jo.

Na závěr bych chtěla poděkovat meteorologům, kteří v nás od pondělka do pondělka živily naději, že aspoň jeden den na naše unavená těla vysvitne aspoň jeden sluneční paprsek.

© Krekra

Valná hromada 2018

29. 10. 2018 - Zveme všechny členy DBT, z.s. na valnou hromadu, která se bude konat dne  20. 11. 2018 od...

čtěte více »

TDT 2018

22. 09. 2018 - TDT18 úspěšně za námi! Všem děkujeme za účast! Bylo to skvělé! Small Boat OPEN...

čtěte více »

MČR Račice 2018

10. 09. 2018 - Víkend v Račicích je za námi a troufám si říct, že úspěšně. Závody začaly už...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?