Soustředění 2008

 

Aby nám to jezdilo ještě lépe než na prvních závodech, uspořádali jsme v týdnu od 14.4-20.4 + pondělí 21.4 soustředění. Ve všední dny jsme po půl sedmé naskočili na loď a ujeli více či méně kilometrů a více či méně úseků (obojího bylo spíš více). Následovala posilovna, kde jsme se prali s činkami při sice jednom, ale prodlouženém kole kruhovky. Po tréninku silnější jedinci zaparkovali v baru, slabší vyrazili čapnout autobus, aby se dostali domů před desátou hodinou. O víkendu jsme samozřejmě trénovali dvoufázově. Kromě Kubase na nás bedlivě dohlížel i Willi, který se zhostil i role kameramana a komentátora J.

V sobotu několik Tragédek jako třetí fázi vyrazilo do kina na film Bobule, asi se chtěly inspirovat, čeho si mají zobnout.

V neděli byl mezi vodní tréninky vložen nechvalě proslulý běh do kopce. Aby to nebylo tak fádní, vymyslel si na nás Kubas štafetový závod (vyrobil i téměř profesionální štafetové kolíky). Každá štafetová skupina měla dvě členky, vždy ze stejné pádlovací strany. Slavně zvítězila štafeta Dáša a Šárka T. V souboji stran zvítězila pravá, přece nemohl vyhrát někdo, kdo je levej ;-). Všichni byli po zásluze odměněni.

Také nesmíme zapomenout zmínit, že zvláště víkendová část byla bravurně zajištěna i z potravinového hlediska. Každá Tragédka se vytasila s nějakým kulinářským výtvorem, takže polední pauzy hraničily s obžerstvím.

Když to tak zhodnotíme, soustředění se nám povedlo. Všichni se snažili a dělali, co mohli i když by se určitě našly členky, které by si mohly sáhnout do svědomí. Ale ty si to určitě vynahradí příště, že jo.

Na závěr bych chtěla poděkovat meteorologům, kteří v nás od pondělka do pondělka živily naději, že aspoň jeden den na naše unavená těla vysvitne aspoň jeden sluneční paprsek.

© Krekra

.

13. 08. 2018 - MČR 2018 Račice Přijďte nás podpořit do Račic 7. - 9. 9. 2018 na Mistrovství České...

čtěte více »

MS 2018 Szeged

18. 07. 2018 - Momentálně se vám nemůžeme věnovat, jelikož si užíváme v plné síle MS 2018 v...

čtěte více »

Žlutky za námi - čeká nás příprava na MS

27. 05. 2018 - Výsledky závodu 21. Pražského festivalu dračích lodí. Děkujeme za podporu všem...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?