TDT 2008

I když to ještě ve čtvrtek nevypadalo, sobotní ráno na loděnici bylo jako vystřižené z katalogu na dobrý den. Sluníčko vystupovalo na modrou oblohu, po Vltavě se povaloval lehký opar... Jedním slovem nádhera.
Tragédky se začaly scházet okolo 7 hodiny ranní a čím nás bylo víc, tím plnější byl i buchtový bufet. Nenapadlo mne spočítat kolik rùzných druhù bylo, ale co buchta, to originál. Zvláští cenu by si zasloužila Ivčina tragická - tyrkysová a tyrkysově mramorovaná bábovka ;o)

Okolo deváté už byly na místě některé posádky. Tedy první čtyři na dlouhou trať určitě. Letošní změna v TDT byla v tom, že se závod na dlouhou trať jel systémem rozjížďka - finále, kdy v každé dozjížďce soupeřily čtyři lodě, z nichž vítěz měl jistý postup do finále A. Zbylé lodě by postupovaly podle dosažených časù. Protože ale dvě posádky byly nuceny finálovou jízdu vzdát, do áčkového finále postoupilo všech šest zbylých posádek.
V první rozjížďce se proti sobě postavily posádky: Velké holky, Převážně neškodný, Prague dragons a DB Tragédky a v druhé Allianz KVAS Oldies, Dragonclub Brno Mix, Dragonteam Nymburk a Dračí Legie z Pardubic. Do finále nám pak chyběli Převážně neškodný a Prague Dragons.
Posádky Velkých holek, Tragédek a Allianz KVAS Oldies startovaly s handicapem o 2 minuty dříve před zbylými loděmi. Boj to byl tvrdý a urputný ;o) Nakonec vítězství z loňska obhájili Allianz KVAS Oldies, na druhém místě se (s nejlepším časem) umístil Dragonclub Brno Mix a na místě třetím těsně DB Tragédky.

Ve FUN závodu se letos mezi sebou utkalo 5 posádek: Dva týmy České spořitelny, Převážně neškodný, Pojišťovna KB a R&M Mix (Rekondiční centrum). Pro těsné vítězství si dojeli Převážně neškodný, na druhém místě skončil 1.tým České spořitelny a na místě třetím tým České spořitelny číslo 2.

Nakonec jsme cenami a poháry obdarovaly všechny zúčastněné a posádku KB pojišťovny jsme vyhlásily letošní nejtragičtěší posádkou. No uznejte - pádlovat s reklamním bannerem mùžou jen praví tragédi ;o)

Závěrem bychom chtěly poděkovat všem zúčastněným posádkám za účast a perfektní atmosféru, bezva moderátorovi, všem kamarádùm dobrovolníkùm a jasně Tragédkám v záloze, Simče, supporťákùm Zdeňkovi a Petrovi a bráchùm za podporu aspoň v duchu ;o)
V neposlední řadě díky FUN ISLAND za zapùjčení laviček a stolù a Milanovi a spol. za bezchybné ozvučení!

Příští rok na shledanou!
 

Valná hromada 2017

13. 11. 2017 -   Pozvánka na valnou hromadu DBT z.s., která se koná úterý 5.12.2017 v 19:30 v...

čtěte více »

....................

23. 09. 2017 - Říjen je pro Tragédky měsícem odpočinku, máte-li zájem, zahajte s námi zimní přípravu...

čtěte více »

MČR a blížící se TDT

17. 09. 2017 - Přijďte s námi oslavit konec úspěšné sezony v sobotu 23.9.2017 na Tragicky dlouhé...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?