TDT 2008

I když to ještě ve čtvrtek nevypadalo, sobotní ráno na loděnici bylo jako vystřižené z katalogu na dobrý den. Sluníčko vystupovalo na modrou oblohu, po Vltavě se povaloval lehký opar... Jedním slovem nádhera.

Tragédky se začaly scházet okolo 7 hodiny ranní a čím nás bylo víc, tím plnější byl i buchtový bufet. Nenapadlo mne spočítat kolik různých druhů bylo, ale co buchta, to originál. Zvláští cenu by si zasloužila Ivčina tragická - tyrkysová a tyrkysově mramorovaná bábovka ;o)

Okolo deváté už byly na místě některé posádky. Tedy první čtyři na dlouhou trať určitě. Letošní změna v TDT byla v tom, že se závod na dlouhou trať jel systémem rozjížďka - finále, kdy v každé dozjížďce soupeřily čtyři lodě, z nichž vítěz měl jistý postup do finále A. Zbylé lodě by postupovaly podle dosažených časů. Protože ale dvě posádky byly nuceny finálovou jízdu vzdát, do áčkového finále postoupilo všech šest zbylých posádek. V první rozjížďce se proti sobě postavily posádky: Velké holky, Převážně neškodný, Prague dragons a DB Tragédky a v druhé Allianz KVAS Oldies, Dragonclub Brno Mix, Dragonteam Nymburk a Dračí Legie z Pardubic. Do finále nám pak chyběli Převážně neškodný a Prague Dragons. ObrazekPosádky Velkých holek, Tragédek a Allianz KVAS Oldies startovaly s handicapem o 2 minuty dříve před zbylými loděmi. Boj to byl tvrdý a urputný ;o) Nakonec vítězství z loňska obhájili Allianz KVAS Oldies, na druhém místě se (s nejlepším časem) umístil Dragonclub Brno Mix a na místě třetím těsně DB Tragédky.

Ve FUN závodu se letos mezi sebou utkalo 5 posádek: Dva týmy České spořitelny, Převážně neškodný, Pojišťovna KB a R&M Mix (Rekondiční centrum). Pro těsné vítězství si dojeli Převážně neškodný, na druhém místě skončil 1.tým České spořitelny a na místě třetím tým České spořitelny číslo 2. Nakonec jsme cenami a poháry obdarovaly všechny zúčastněné a posádku KB pojišťovny jsme vyhlásily letošní nejtragičtější posádkou. No uznejte - pádlovat s reklamním bannerem můžou jen praví tragédi ;o)

Závěrem bychom chtěly poděkovat všem zúčastněným posádkám za účast a perfektní atmosféru, bezva moderátorovi, všem kamarádům dobrovolníkům a jasně Tragédkám v záloze, Simče, supporťákům Zdeňkovi a Petrovi a bráchům za podporu aspoň v duchu ;o) V neposlední řadě díky FUN ISLAND za zapůjčení laviček a stolů a Milanovi a spol. za bezchybné ozvučení!

Příští rok na shledanou!

.

13. 08. 2018 - MČR 2018 Račice Přijďte nás podpořit do Račic 7. - 9. 9. 2018 na Mistrovství České...

čtěte více »

MS 2018 Szeged

18. 07. 2018 - Momentálně se vám nemůžeme věnovat, jelikož si užíváme v plné síle MS 2018 v...

čtěte více »

Žlutky za námi - čeká nás příprava na MS

27. 05. 2018 - Výsledky závodu 21. Pražského festivalu dračích lodí. Děkujeme za podporu všem...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?