TDT 2011

Tento rok oslaví již tradiční závod Tragicky dlouhé tratě, který pořádá oblíbený klub DB Tragédky, své 5. výročí. A my vás rády na tomto super závodě uvidíme 15. října 2011!

Rády přivítáme nejen účastníky předešlých ročníků, doufáme, že loňským vítězům přijedou konkurovat nové posádky. Zatím nejlepšího traťového výsledku v historii závodu dosáhl vítěz loňského ročníku v kategorii Open - Dračia légia Trenčín, a to v čase 20:10,12.  Uvidíme, zda se tento rok nějaká posádka pokusí traťový rekord znovu překonat. Jako druzí skončili Haka Dragons následovaní německou posádkou Uckermark Dragons.

Pro letošní rok jsou pro závod na 2x4500 m opět vypsány kategorie Open a Women. Pokud se přihlásí alespoň 3 posádky do kategorie Mix, vypíšeme i tuto kategorii. Posádky se do odpoledních finále kvalifikují podle času dosaženého v ranní rozjížďce.

Dále bude uspořádán FUN závod na 450 m sprint. Závodu se mohou zúčastnit nejen kompletní posádky, jako loni vyhlašujeme pro jednotlivce nebo menší skupinky fanoušků dragonboatingu "posádku příchozích". Závod se pojede na 2 rozjížďky a podle součtu časů z rozjížděk se posádky budou kvalifikovat do jednotlivých finále.

Těšíme se, že s Vámi oslavíme ukončení dračí sezóny roku v České Republice. OBJEDNALY JSME SLUNEČNÉ POČASÍ, proto neváhejte a přijeďte si s ostatními zazávodit a změřit své síly v posledním závodě roku 2011 v Praze na Vltavě.

Tragédky ve Žlutých lázních

09. 05. 2018 -   21. Pražský festival dračích lodí Přijďte nás podpořit tento víkend do Žlutých...

čtěte více »

Příprava vrcholí - sezóna se blíží

24. 01. 2018 -   Trénujeme... co nám zima dovolí. Každý po svém -         ...

čtěte více »

Valná hromada 2017

13. 11. 2017 -   Pozvánka na valnou hromadu DBT z.s., která se koná úterý 5.12.2017 v 19:30 v...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?