TDT 2013

 O víkendu 12. října se konal na loděnici USK Praha v Malé Chuchli již 7. ročník mezinárodních závodů dračích lodí Tragicky Dlouhé Tratě. Zdravíme všechny draky a dračice, ať už nové, či pravidelné návštěvníky těchto unikátních závodů na dlouhé trati 2x4500 m. Chtěli bychom tímto poděkovat všem za skvělé závody a atmosféru, kterou o druhém říjnovém víkendu vykouzlili u nás na loděnici. Letos přijelo změřit svoje síly rovných 20 posádek z Maďarska, Německa, Slovenska, Polska a Česka. Boje to byly veliké a napínavé a my věříme, že každý si odvážel nové zkušenosti a dobrý pocit ze závodění. Rok od roku se víc a víc posádek předvádí nejen na vodě, ale také na souši a soutěží mezi sebou, kdo bude mít bláznivější obleček, či paruku a tak letos bylo opravdu na co se dívat. Chtěli bychom poblahopřát všem zúčastněným za krásné výkony a získaná vítězství.

V kategorii WOMEN se na prvním místě umístila maďarská posádka Dragon Aqua Girls, v těsném závěsu je následovala německá posádka Los Punch Ladies a na skvělém třetím místě se umístila posádka z Česka, Velký holky.

V kategorii OPEN se na vítězné příčce umístila posádka Valeo dragons složená s posádek Pražského Výběru a Nymburka, druhou pozici vybojoval Podřipský drak a třetí Stratos auto team. Všechny tři posádky zastupují Českou republiku.

V kategorii MIX zvítězila posádka Römi KKSK, na druhém místě dojela posádka ŠK dračia legia Trenčín a na třetím posádka MastersKék. 

Velká gratulace všem!

Chtěli bychom také velice poděkovat všem našim sponzorům, kteří se podíleli na přípravách. Děkujeme panu starostovi Mgr. Martinu Melicharovi a celé obci Velká Chuchle. Děkujeme firmě Gambrinus, která nám dodala ceny pro vítěze, a v neposlední řadě děkujeme Hlavnímu městu Praha, které nám přidělilo štědrou finanční pomoc. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------On 12th October 2013 was held already the 7th Prague Long Distance Challenge (or Tragically Long Distances race in Czech), the unique 4 500 m international dragonboat race with head-to-head start in Prague – Mala Chuchle. 

We would like to thank all of you for coming, competing and especially for creating a great atmosphere during the races. This year we welcomed 20 crews from Czech Republic, German, Hungary, Poland and Slovakia. They measured their power and paddling abilities really properly. All the final fights were interesting and exciting and we hope you liked it as well. 

Every year we notice more and more crazy costumes and wigs and we really enjoy it! 

Congratulations and many thanks to all participating crews.

The winner of category Women is the team Dragon Aqua Girls from Hungary, second after a tight fight were girls from Los Punch, Germany and third the great Big Girls, a Czech veteran crew. 

The category Open won Valeo Dragons, a Czech crew made from members of teams Dragonteam Nymburk and Prague Selection, second came Podřipský drak and third Stratos Auto, both from Czech Republic, too.

In the category MIX was the Hungarian Römi KKSK the quickest team, the second quickest ŠK Dračia Légia Trenčín from Slovakia and third was MastersKék from Hungary.

Congratulations!

We would like to thank all our sponsors and all the people helping during the preparations and the races. We thank Mgr. Martin Melichar, the mayor of Velka and Mala Chuchle. We thank the Gambrinus company which donated us the prize for winning teams. Big thanks epecially to city Prague itself for the generous grant we got.

results

 

DB Tragedky.

Komentáře

Přidat komentář

Červeně orámované položky jsou povinné
 
 
 
Šárka
28. října 2013 | 28. 10. 2013 - 10:55:22

Dobrý den.
Všimla jsem si, že jste měly na TDT kalendář. Kde bych ho sehnala?
Děkuji a přeji zeký den Šárka

Tereza
28. října 2013 | 28. 10. 2013 - 17:12:54

Kalendář je objednat u kterékoli tragédky např. mně (tereza.vlasakova@seznam.cz) Co se týče předání, na tom bychom se dohodli, aby Vám to co nejvíce vyhovovalo, nebo je možné kalendář pošlat poštou. Hezký den Tereza

Tereza
28. října 2013 | 28. 10. 2013 - 17:13:50

* možné, dohodly

Natálie
22. listopadu 2013 | 22. 11. 2013 - 21:11:37

Možnáby se slušelo poděkovat i panu Krejčímu, který Tragédkám zařídil komplet dopravní značení v hodnotě 14 000 Kč. Zjevně to ale není dostatečně velká suma na to, aby to stálo za zmínku v hlavním článku

Klára Kormidlo
22. ledna 2014 | 22. 01. 2014 - 11:10:36

Osobně jsem se snažila alespoň 10x, různými způsoby, kontaktovat pana Krejčího s poděkováním, avšak po intervenci z Tvé strany, Natálko, se mi jaksi přestal ozývat. Stále mám doma láhev toho nejlepšího bourbonu, single malted (která výrazně zasáhla do našeho rozpočtu, kterou jsem se snažila všemi dostupnými prostředky doručit, leč marně. Nechceš mu ji, Natálko, předat za nás Ty? Bylo by to od Tebe velmi milé...Prosím, ozvi se. Děkuji Klára

Valná hromada 2018

29. 10. 2018 - Zveme všechny členy DBT, z.s. na valnou hromadu, která se bude konat dne  20. 11. 2018 od...

čtěte více »

TDT 2018

22. 09. 2018 - TDT18 úspěšně za námi! Všem děkujeme za účast! Bylo to skvělé! Small Boat OPEN...

čtěte více »

MČR Račice 2018

10. 09. 2018 - Víkend v Račicích je za námi a troufám si říct, že úspěšně. Závody začaly už...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?