Tragédky zářily na pálavských vodách

Nejen proto, že jsme jely na letošní první závody na klasických závodních tratích, ale také proto, že máme v posádce mnoho nových tváří, jsme do Pasohlávek jely s očekáváním, co nám přinesla zimní příprava a značná změna v posádce i ve stylu jízdy.

Počasí nám při sobotním ránu přálo a sluníčko hřálo až do oběda, poté se ale zatáhlo a až do neděle se střídal déšť s větrem.

Špatné počasí však nebylo našim jediným soupeřem. Jak se ukázalo hned při prvním závodě, ani soupeřky nezahálely, a i když jsme do finálové jízdy postoupily hned z první rozjížďky, síly nám nestačily a jak na 200m trati, tak na 500m trati jsme obsadily nepopulární čtvrté místo.

Něco jiného byl však nedělní závod na dvoukilometrové trati, kde jsme již po druhé otočce a předjetí dvou lodí měly volnou vodu a ani silný vítr či vlny nám nezabránily dojet do cíle v nejrychlejším čase a po dvou letech stát opět na stupních vítězů.

  

Pocit to byl opravdu krásný, a tak se budeme snažit, aby letošní sezona byla lepší než minulá a aby se pocit vítězství ozýval častěji!

 

©Šárka

Komentáře

Přidat komentář

Červeně orámované položky jsou povinné
 
 
Dosud nebyly přidány žádné komentáře

Valná hromada 2017

13. 11. 2017 -   Pozvánka na valnou hromadu DBT z.s., která se koná úterý 5.12.2017 v 19:30 v...

čtěte více »

....................

23. 09. 2017 - Říjen je pro Tragédky měsícem odpočinku, máte-li zájem, zahajte s námi zimní přípravu...

čtěte více »

MČR a blížící se TDT

17. 09. 2017 - Přijďte s námi oslavit konec úspěšné sezony v sobotu 23.9.2017 na Tragicky dlouhé...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?