Tragédky zářily na pálavských vodách

Nejen proto, že jsme jely na letošní první závody na klasických závodních tratích, ale také proto, že máme v posádce mnoho nových tváří, jsme do Pasohlávek jely s očekáváním, co nám přinesla zimní příprava a značná změna v posádce i ve stylu jízdy.

Počasí nám při sobotním ránu přálo a sluníčko hřálo až do oběda, poté se ale zatáhlo a až do neděle se střídal déšť s větrem.

Špatné počasí však nebylo našim jediným soupeřem. Jak se ukázalo hned při prvním závodě, ani soupeřky nezahálely, a i když jsme do finálové jízdy postoupily hned z první rozjížďky, síly nám nestačily a jak na 200m trati, tak na 500m trati jsme obsadily nepopulární čtvrté místo.

Něco jiného byl však nedělní závod na dvoukilometrové trati, kde jsme již po druhé otočce a předjetí dvou lodí měly volnou vodu a ani silný vítr či vlny nám nezabránily dojet do cíle v nejrychlejším čase a po dvou letech stát opět na stupních vítězů.

  

Pocit to byl opravdu krásný, a tak se budeme snažit, aby letošní sezona byla lepší než minulá a aby se pocit vítězství ozýval častěji!

 

©Šárka

Komentáře

Přidat komentář

Červeně orámované položky jsou povinné
 
 
Dosud nebyly přidány žádné komentáře

.

13. 08. 2018 - MČR 2018 Račice Přijďte nás podpořit do Račic 7. - 9. 9. 2018 na Mistrovství České...

čtěte více »

MS 2018 Szeged

18. 07. 2018 - Momentálně se vám nemůžeme věnovat, jelikož si užíváme v plné síle MS 2018 v...

čtěte více »

Žlutky za námi - čeká nás příprava na MS

27. 05. 2018 - Výsledky závodu 21. Pražského festivalu dračích lodí. Děkujeme za podporu všem...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?