Týn nad Vltavou 2013

 Premiéra v Týně proběhla 29-30. června. Do nového závodního místa jsme se těšily, ale nadšené jsme bohužel nebyly. Závodní zázemí bylo celkem malé, bohužel nebyla možnost kvalitního bydlení na místě závodiště, a tak jsme bydlely ve 2km vzdáleném kempu, kde nám netekla ani teplá voda. Každopádně jsme holky odolné a zvládáme všechny nástrahy a nenechaly jsme si ničím ani nikým zkazit náladu.

Do sobotního rána jsme se probudily s úsměvy na rtech a s vervou do závodění. První závod na 200m se nám bohužel, díky neloajalitě jiných závodnic, které na úkor svých vlastních výsledků nerespektovala závodní pravidla, nepovedl a součtem obou jízd jsme se umístily na posledním 7. místě. Což nás nijak zvlášť nepotěšilo, ale na druhou stranu jsme měly výbornou startovní pozici na trati 2000m a podařilo se nám jej vyhrát s časem 8.32.13 a v pořadí druhé WILD of Prague jsme za sebou nechaly o necelých 19 vteřin.
S krásným pocitem výhry jsme večer zasedly ke kulatému stolu, kde probíhala plánovaná porada o budoucím osudu našeho trenéra Petra Kubíčka, a výsledkem (cca po třech hodinách dohadování) bylo rozhodnutí o ukončení spolupráce. Tímto bychom Kubasovi chtěly poděkovat za dosavadní léta spolupráce a přátelství.
 
Sobotní párty pro nás tedy začala až v pozdějších hodinách, o to víc jsme si ji užily! Oslavovalo se jak vítězství, tak svátek všech Petrů a Pavlů a po půlnoci Šárky, takže důvodů bylo opravdu hodně :) . Po oslavách a divokých tanečcích, či válení sudů ze stráně jsme se vydaly na 2km dlouhou, romantickou, světluškami posetou cestu do kempu. Nedělní ráno bylo lehce chaotické, jelikož jsme se musely zabalit, osprchovat, posnídat a to vše do půl hodiny, protože se nám moc vstávat nechtělo…ale zvládly jsme to a k tomu jsme se pořádně rozcvičily při cestě zpět na závodiště, nyní již bez světlušek, ale za příjemného slunečního svitu.
Závod na 500m byl skvělý, jelo se parádně! Všechny dodržovaly předepsané rozestupy a pocit v cíli byl pro všechny úžasným zážitkem z jízdy. Dojely jsme si pro třetí místo, 23 setin sekundy za druhými Sport FUN Kojetín a vítěznými WILD of Prague.
Hodnotím tedy závody jako celkem vydařené, ale snad se nám v srpnu v ONV bude dařit lépe!
 
©Topol

Komentáře

Přidat komentář

Červeně orámované položky jsou povinné
 
 
Dosud nebyly přidány žádné komentáře

Valná hromada 2018

29. 10. 2018 - Zveme všechny členy DBT, z.s. na valnou hromadu, která se bude konat dne  20. 11. 2018 od...

čtěte více »

TDT 2018

22. 09. 2018 - TDT18 úspěšně za námi! Všem děkujeme za účast! Bylo to skvělé! Small Boat OPEN...

čtěte více »

MČR Račice 2018

10. 09. 2018 - Víkend v Račicích je za námi a troufám si říct, že úspěšně. Závody začaly už...

čtěte více »

Vyhledávání
vyhledat?