Prvním závodem sezóny pro nás byl Dračí POP-el, kde se jela „1 KVS míle“ s obrátkou. V kategorii Small Boat women bojovalo celkem 15 posádek. Naším cílem bylo umístit se v první desítce. I přes to, že jsme z jízdy měly krásný pocit umístily jsme se celkově na třináctém místě. Od desátého místa nás dělilo 15 vteřin. Ze závodu si tedy odnášíme hlavně motivaci více na sobě „makat“, abychom mohly opět být konkurencí pro ostatní ženské posádky.