fbpx

jak to bylo

Daly jsme se dohromady na podzim roku 2005. Patříme k nejstarším týmům dračích lodí v České republice. A proč Tragédky? Tak dlouho jsme se nemohly shodnout, až to bylo TRAGICKÉ. A u toho už zůstalo. Ve skutečnosti touto verzí příběhu maskujeme tu druhou, podle níž nebylo nalézání do lodě v našich začátcích právě „jednoduché“. A vlastně se tím pyšníme stále, můžete se přesvědčit ve videu.

Tragédky, nástup!

Během první sezóny v roce 2006 se náš počet rozrůstal a tréninkové úsilí vyústilo ve stříbrné medaile z mistrovství republiky i celkové druhé místo v Českém poháru. Na závěr sezóny jsme se přestěhovaly z našeho útočiště na Cindě do Malé Chuchle, kde tyrkysový drak přebývá dosud.

V roce 2007 jsme si založily sdružení – DBT o.s. – a plny očekávání jsme hleděly vstříc novým závodním kláním. Ve stejném roce jsme v říjnu poprvé samy uspořádaly vlastní závod – Tragicky dlouhé tratě, konané každoročně v Malé Chuchli. Od roku 2018 jsou závody součástí Mistrovství České republiky na dlouhé tratě. Od roku 2015 jezdíme na své vlastní Hydře, kterou jsme náležitě pokřtily. 

Během let se posádka obměnila, a stále vítáme nové členky.

Trénujeme a budujeme silný tým. Užíváme spolu také volna a relaxu, chodíme na pivo a žijeme své Tragické sportovní životy. Každoročně se zúčastníme zahraničních závodů a držíme přední příčku v Českém poháru.

Soustředění, 2018

 

Chceš se stát Tragédkou?

Jsi veselá pohodářka se smyslem pro humor? Sportovně založená? Najdeš si čas na tréninky i závody? Je ti 18 - 50? Přidej se k nám. Kromě dřiny tě čeká taky nová parta lidí a nezapomenutelné zážitky v ČR i ve světě. Vezmi sportovní oblečení, které ti nevadí namočit a doraž na trénink. 

 

Kudy k nám

 Autobus ze zastávky LIHOVAR - 129, 241, 244 do zastávky MALÁ CHUCHLE (zastávka na znamení)

Po vystoupení projdete podchodem pod Strakonickou a u vody po cyklostezce doprava. 

Tréninky

úterý a čtvrtek  18:00-20:00

pro více informací napiš na info@tragedky.cz nebo na facebook, popř. volej Klarita 734 421 560