fbpx

Víkend v Račicích je za námi a troufám si říct, že úspěšně.
Závody začaly už pátečními jízdami na malých lodích na tratích 200 m a 2 km. Ta hrstka vyvolených, která si vzala volno a účastnila se, si užila déšť, vítr i sluníčko v pár hodinách a ještě naposled potrénovala před velkým finále v SO a NE. DB Tragédky se umístily na 5. a 6. místě. Ty malé lodě budeme muset ještě vypilovat 🙂

Sobotní program začal sprinterskou částí, kdy byly na pořadu dvoustovky. Přímým postupem z rozjížděk jsme si ušetřily síly na finále a povedlo se nám urvat 3. místo. U mixu s klukama z Nymburka jsme postupovaly stejně, ale ve finiši bylo více síly a vybojovali jsme ZLATO! Odpoledne byly na řadě pětistovky a jelikož pocit zlaté medaile na krku je nepopsatelný, chtěly jsme to zažít znovu a povedlo se! Večer nám na krku cinkaly dvě zlata a jeden bronz.

Vytrvalecké závody byly zařazeny na neděli. Pro mnohé velmi zákeřný počin pořadatelů, kdy se po bujaré večerní dragon párty musí brzy vstávat. Ale všichni to zvládli a Tragédky i mix Traburku opět vybojovali cenný kov, tentokrát bronzový.

@Topol